O nas

Poświęć chwilkę i poznaj nas bliżej!

Przedmiotem działalności Firmy Visional Solutions Poland jest projektowanie i realizacja stron internetowych, rozwiązań e-commerce, konsulting IT oraz kompleksowa obsługa marketingowa naszych klientów.

Nasza historia

Firma Visional Solutions Poland powstała w 2012 roku. Od tego czasu świadczy usługi na rynku polskim oraz zagranicznym. Dzięki ambicji oraz nieustannej pracy nad poprawą jakości świadczonych usług, Visional Solutions Poland pozyskała dwóch partnerów biznesowych - z Niemiec oraz USA. Firma dynamicznie się rozwija partycypując w międzynarodowych projektach.

Obecnie firma przygotowuje się do udziału we wspólnym projekcie z szybko rozwijającą się firmą z Doliny Krzemowej. W związku z tym poszukiwani są programiści JAVA z kilkuletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji w zakładce: Kariera

Nasze atuty

Głęboka i rozległa wiedza informatyczna, którą cały czas poszerzamy o nowe technologie.

Wielozadaniowość

Koordynacja działań z naszej strony obejmuje cały proces tworzenia oprogramowania: od konsultacji w sprawie pomysłu po wdrożenie projektu.

Indywidualizacja

Nie działamy szablonowo. Każda realizacja jest traktowana indywidualnie oraz dopasowana do potrzeb klienta. Wszystkie zadania stawiane przed nami przyjmujemy z radością oraz głowami pełnymi pomysłów.